Działamy na terenie:


Ośrodek Szkolenia Psów Zakopane Nowy Targ SALWDOG
Zobacz granice Podhala


Ośrodek z sercem dla psów SalwDog
Coś o naszych kursach


Uwaga!!! Ważna informacja dla właścicieli psów - wielkość, rasa i wiek psa nie ma znaczenia w szkoleniu *
Przyrządy którymi szkolimy
Szkolimy od kundelków po psy z rodowodami - każdy pies zasługuje na naszą uwage i serce

Szkolimy / odwrażliwiamy także psy agresywne, tak aby wyeliminować agresję u psa i związanych z tym ogromnych problemów. Jako behawioryści / trenerzy zajmujemy się też różnymi problemami jakie stwarzają psy ( spis problemów ), gdzie kurs szkolenia takiego psa skupia się tylko i wyłącznie na danych problemach, gdzie ilość lekcji zależna jest od skali problemu.

*
Musimy jednak pamiętać, że łatwiej jest pracować z szczeniakiem i łatwiej jest go nauczyć nowych zachowań, o wiele więcej czasu potrzeba poświęcić starszemu psu, który ma już swoje nawyki. Ale nie wolno zapominać o tym iż w każdym wieku można nauczyć psa poprawnego zachowania i posłuszeństwa.

Szkolenie możemy zacząć po 2 szczepieniu szczeniaka i po upływie tygodnia od szczepionki. Czyli szkolenie można rozpocząć pomiędzy ósmym a dziewiątym tygodniem życia szczeniaka. A dlaczego nie wcześniej? Gdyż nasz szczeniak na takim etapie życia jest narażony na wiele chorób, które mogą spowodować nawet zdechnięcie psa,czego oczywiście nie chcemy,gdyż kochamy nasze szczeniaki :) W trakcie szkoleń indywidualnych czy grupowych uczymy nasze szczeniaki z rozswojeniem się z różnym terenem czy też różnymi dzwiękami - wprowadzamy go w nowy nieznany dla niego świat :)

SalwDog - coś od nas dla szczeniaków - szkolenie

Na naszych kursach nie używamy
- kolczatek, obroży metalowych, smyczy łańcuchowych, obroży elektrycznych i niczego co może sprawić psu ból.

Przyrządy którymi szkolimy SalwDogSZKOLIMY TAKŻE PSY WYSTAWOWE (szkolenie na wystawy psów rasowych) - przygotowywując psa do wystawy ze wszystkimi pozycjami i zachowaniami potrzebnymi w trakcie wystawy.
Szkolimy tylko raz a pożadnie i z pozytywnym efektem :) Naszym zadaniem jest nauczyć Państwa psy poprawnego posłuszeństwa i zachowania w domu i pomoc w rozwiązaniu problemów jakie stwarzają psy.Przed rozpoczęciem zapisów na kurs, odbywa się rozmowa rozpoznawcza, gdzie dowiadujemy się na jakim poziomie poznania jest pies, czego Państwo oczekują od kursu. Dana rozmowa jest potrzebna gdyż w trakcie podawane są informacje które, musiałbym podać w trakcie szkolenia, a żeby nie "marnować " czasu podawane są na danej rozmowie, by później zająć się pracą. Na koniec wręczamy materiały potrzebne do szkolenia - klikier, zagadnienia do poczytania związane ze szkoleniem.
Koszty Szkoleń:

 • Zajęcia indywidualne - 50 zł za godzinę (lekcja trwa 2 godziny)


 • Zajęcia grupowe - 640 zł za 8 lekcji czyli 16 godzin


 • Rozmowa rozpoznawcza - 60 zł


 • Doliczamy dojazd do kursów indywidualnych jeżeli psiak znajduje się poza terenem objętym dojazdem GRATIS. Koszt zależy od odległości. Szczegółowe informacje udzielamy podczas rozmowy telefonicznej.
  Zobacz granice Podhala

  W trakcie zajęc nie używamy kar cielesnych ani głosowych i nie szarpiemy smyczą! Pamiętajmy ze pies to też żywa istota i też ma uczucia - podchodźmy do nich z sercem :)

 • Zasady pracy z psem
 • - do pobrania
  Po ukończeniu kursu, na życzenie właściciela psa, organizowany jest EGZAMIN WEWNĘTRZNY (zobacz) przez Ośrodek szkolenia Pśów SalwDog „Pies – posłuszny towarzysz Życia”, w raz wystawieniem dyplomu.

  DOJAZD GRATIS NA TERENIE CAŁEGO PODHALA!!!

  Powrót na górę

  SalwDog - Najbardziej Pozytywny Ośrodek Szkolenia Psów Na Podhalu