Działamy na terenie:


Nasze filmiki

Ośrodek z sercem dla psów SalwDog
Przygotowaliśmy parę filmików pokazujących co mogą się nauczyć Państwa psy w naszym Ośrodku Szkolenia Psów SalwDog, i jak można się z nimi bawić... :) Pamiętajmy, że w kontakcie z psami liczą się szczegóły.

Można nas także zobaczyć na YouTube - SalwDog

Krótkie filmiki ukazujące naszą prace:

Opanowanie emocji - Filmik ukazuje jak można ćwiczyć sobie z psem i naszymi dziećmi, by opanować wnich emocje związane z radością dzieci na widok psa, i psa na widok dzieci. Krótki ale wymowny filmik.

SalwDog - nauka powstrzymywania emocji u psa i dzieci
Zabawa psa i dziecka - Zapraszamy na obejrzenie filmiku jak 20-to miesięczne dziecko bawi się z psem, warto brać przykład i pozwalać maluszkom bawić się z psem, zawsze pod kontrolą. ( Na filmiku słychać śmiech dziecka, nie płacz :) )

SalwDog - Zabawa dziecka z psemSzkolenie Kurczaków - Zapraszamy na obejrzenie filmików składających się z 3 części szkolenia kurczaków. Chcąc być profesjonalnym trenerem najpierw trzeba wytresować kurczaka, a później zabrać się za psy. Trener który wyszkoli kurczaka wyszkoli każdego psa… Miłego oglądania…

SalwDog - szkolenie kurczaków cz.1
SalwDog - szkolenie kurczaków cz.2
SalwDog - szkolenie kurczaków cz.3Chodzenie przy nodze - Luna szkolona w naszym Ośrodku na posłuszeństwo i na wystawy, właścicielem psa Pan Rafał a na filmiku jeden z naszych trenerów.

Luna Owczarek Niemiecki - chodzenie przy nodze
Filmik Ukazanie jednej z wielu komend z udziałem Amstaffa :)

Kilka komend cz.1
Oto jak można się bawić ze swoim psem w "przeciąganie" . Zabawa musi się odbywać w taki sposób, by pies nie był zbyt rozentuzjazmowany. Na początek pozwalamy mu wygrać, by później na komendę „przynieś”, przyniósł nam patyk i byśmy mogli powtórzyć zabawę. Dajemy psu do zrozumienia, że tylko my potrafimy wprawić zabawkę w ruch. Efektem jest to, że po takim treningu pies nie sięga sam po zabawki, a co za tym idzie nie robi bałaganu. Ogromnym plusem jest również umacnianie więzi ze swoim pupilem. Oczywiście zabawa może odbywać się na różnych poziomach, niektóre wymagają więcej ćwiczeń i pokazania psu, że to tylko zabawa, a nie walka o patyka.:D

Zabawa w przeciąganie
Nauka otwierania szuflady, wręcz pozornie przydatna komenda. :) Można wykożystać jako wstep do dalszych poleceń takich jak: skarpety, piwo ( oczywiscie bez alkoholowe)
Nauka otwierania szuflady
Powrót na górę

SalwDog - Najbardziej Pozytywny Ośrodek Szkolenia Psów Na Podhalu