Działamy na terenie:


Ośrodek Szkolenia Psów Zakopane Nowy Targ SALWDOG
Zobacz granice Podhala


Agility - ćwiczenia zręcznościowe dla psów

Ośrodek z sercem dla psów SalwDog • Stopień III - Agility

 • Są to ćwiczenia zręcznościowe dla psa i poczęści dla właściciela, który biegnie obok psa wydajć mu komendy głosowe i gestem, poprawiając swoja koordynacje ruchu. Pies przeskakuje przez płotki, biegnie slalomem miedzy kijkami, przejście przez tunel materiałowy, przejście po ruchomej kładce,przeskakiwanie przez płotek. Obejmują one zajęcia zarówno indywidualne jak i grupowe. Lekcje na dworze odbywają się na smyczy z psem, i jeżeli pies przejawia agresje do obcych obowiązkowy jest kaganiec.

  Są to ćwiczenia poza materiałem na posłuszeństwo, ale można Agility i posłuszeństwo oczywiście połączyć i zajęcia odbywają się na zasadzie Agility z elementami posłuszeństwa

  Takie zajęcia poprawiają wieź miedzy właścicielem a psem, gdyż pokazujemy naszemu czworonogowi ze można nam ufać w ekstremalnych sytuacjach. Takie ćwiczenia wpływają także na pewność psa i jego odwagę, ucząc się iż nie trzeba obawiać się nowych nie znanych przeszkód.

  Zajęcia są odbywane w różnych miejscach, i porach zależnie czy są to zajęcia indywidualne czy grupowe. O szczegułowe informacje prosimy o telefon lub kontakt emailowy.

  Przy zajęciach indywidualnych to my dojeżdzamy do Państwa z Agility, oczywiście jeżeli moją Państwo warunki by można było w pobliżu mieszkania czy domu rozłożyć dany sprzęt szkoleniowy. Jeżeli nie ma takiej możliwośći to na naszej głowie jest to by takie owo miejsce zorganizować.

  W trakcie zajęc nie używamy kar cielesnych ani głosowych i nie szarpiemy smyczą! Pamiętajmy ze pies to też żywa istota i też ma uczucia - podchodźmy do nich z sercem :)

 • Zasady pracy z psem
 • - do pobrania


  Pozytywne Szkolenie Psów - Zakopane - Nowy Targ - Podhale - SalwDog

  Powrót na górę

  SalwDog - Najbardziej Pozytywny Ośrodek Szkolenia Psów Na Podhalu